انتخابات در فضایی آرام و با امنیت کامل برگزار خواهد شد

به گزارش رکنا، ما خواستار انتخابات امنیتی نیستیم و بر همین اساس هم اعتقاد ذهن ما شکل گرفته است ؛دشمن می‌خواهد انتخابات 1400 انتخابات امنیتی شود اما قدرت نیروهای مسلح امکان وقوع این اتفاق را نمی‌دهد و انتخابات در فضایی آرام و در امنیت کامل برگزار خواهد شد.

همه افکار بنده را مقام معظم رهبری شکل داده‌اند در دوران جوانی درس فقه خارج را در پیش ایشان تلمذ کرده ام. ما بلندگو هستیم و سخنان حضرت آقا را نشر می دهیم.برای حضور در پای صندوق رأی اگر کسی به ضرورت آن پی ببرد و رأی ندهد مستوجب عقاب الهی می‌شود. نیروی انتظامی یک نیروی آگاه و بصیر و انقلابی است و حجت بر او تمام است فلذا حضور کارکنان ناجا و خانواده های آنان پای صندوق های رأی همگانی خواهد بود.

اجمالا بدانید بعد از 1400 سال به جز یک دوره کوتاه 15 ساله (10 سال پیامبر اکرم(ص) و 5 سال حکومت امیرالمومنین(ع) ) در هیچ دوره‌ای حاکمیت اسلامی نداشته‌ایم که مبتنی به دین باشد. این اولین تجربه حاکمیت اسلامی است از مهمترین ابتکارات امام همین تأسیس حکومت اسلامی است.

انواع و اقسام مسائل امنیتی و توطئه‌ها را در اوایل انقلاب به وجود آوردند در مقابل یک حکومت نو پا ، اگر یاری خدا و نصرت او نبود ما شکست می‌خوردیم بعد جنگ هشت ساله، تهاجم فرهنگی و ... .گرچه چون به حرف آقا توجه نکردیم خیلی لطمه و ضربه زیادی هم خوردیم اما بنده معتقدم تهاجم فرهنگی باعث بروز و ظهور و پویایی مبانی اسلامی در حوزه ها و دانشگاه ها شد. کشتی را سوراخ کردند اما غرق نشدیم و در دستگاه الهی به نفع ما تمام خواهد شد.

انتخابات 88 امنیتی شد بسیاری از مسائل برای مردم روشن نشد. دشمن می خواهد این فرصت را تبدیل به تهدید کند در این دوره دشمنان به عدم مشارکت تأکید دارند که موفق نخواهند شد. قرارگاه سلمان باید با رصد اطلاعاتی خود نباید اجازه بروز و ظهور مسایل امنیتی را بدهد. در هیچ دور‌ ای مثل این انتخابات با انواع امکانات سواره و پیاده آمده اند تا انتخابات پرشور برگزار نشود. این دوره را مکتوب و مستند کنید؛ حجم دشمنی دشمن را بعدا به مردم بگویید تا مردم بدانند. هر چه جلوتر می‌رویم حجم دشمنی‌ها بیشتر می شود به قول حضرت آقا ما در پیچ تاریخی هستیم. این نبرد تاریخی است. اگر ما عبور کنیم از آن پیروز می‌شویم این انتخابات مثل جنگ احزاب است. به نظر بنده تحریم دشمن برای این انتخابات بود می‌خواهند نور اسلام را خاموش کنند. هر رأی شما پیامبر اکرم(ص) و امام زمان(عج) را خوشحال می‌کند. ان شا الله با عنایت حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع) حماسه بزرگی در انتخابات رقم خواهد خورد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟