فرار 14 ساله قاتل جوان زاهدانی به پایان رسید

قاتل پس از 14 سال فرار در زاهدان دستگیر شد.

اولیای دم مقتول زاهدانی با حضور در پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از تلاش و پیگیری پلیس استان در پیگیری ،شناسایی و دستگیری قاتل پس از 14 سال فرار قدردانی کردند .

به گزارش رکنا، شانزدهم مرداد ماه سال 1386 درپی اختلاف قبلی و قتل جوان زاهدانی به وسیله ضربات چاقو توسط فردی ناشناس و متواری شدن وی پس از ارتکاب جرم،کاراگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، از همان ساعات اولیه اعلام خبر، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار می دهند .

بر پایه این گزارش، با پیگیری های مستمر و شبانه روزی پلیس و اینکه متهم به قتل مرتبا خود را از دید ماموران مخفی و دائما محل اختفای خود را تغییر می داد، در نهایت وی در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه سال جاری پس از 14 سال فرار از دست قانون و پلیس، شناسایی و دستگیر می شود.

بر این اساس، خانواده مقتول پس از شنیدن خبر دستگیری قاتل فرزندشان، با حضور در پلیس آگاهی استان و ابراز خرسندی از پیگیری فرماندهی انتظامی استان و تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی در شناسایی و دستگیری مجرم پس از 14 سال فرار قدردانی می کنند .

 سرهنگ "ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه در این باره اظهار داشت: کاراگاهان پلیس تمام تلاش خود را برای شناسایی هویت مقتول و مخفیگاه وی بکار گرفتند و تا لحظه کشف پرونده دست از تلاش بر نداشته، تا اینکه موفق شدند پس از 14 سال پیگیری مستمر در نهایت قاتل فراری را شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر کنند .

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: متهم بر سر یکسری اختلافات قبلی اقدام به  قتل این جوان کرده بود که در نهایت دستگیر و تسلیم قانون می شود .

سرهنگ ملاشاهی نیز در پایان با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم شریف استان وظیفه ای است که بر ما نهاده شده و صمیمانه به آن افتخار می کنیم، به مجرمان جرایم خشن هشدار داد: مراقب رفتارهای مجرمانه خود باشند، چنانچه دست از فعالیت های مجرمانه خود بر ندارند و بخواهند با اقدامات خود آسایش و امنیت مردم را بر هم زنند مطمئن باشند با برخورد قاطع و سخت دستگاه قضائی و پلیس روبرو خواهند شد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟