بازداشت سارق دروغگو در تهران

سارق سابقه دار که سعی داشت با دروغ پردازی خودش را با نام دیگری معرفی کند دستش رو شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه هوشنگ کاکاوندی گفت: 8 اردیبهشت ماه پرونده ای با موضوع سرقت خانه ها از سوی کلانتری 109 بهارستان به پایگاه هفتم پلیس آگاهی و تیم مبارزه با سرقت منزل ارجاع شد.

سرقت از خانه با موتور

وی عنوان کرد: ابتدا کارآگاهان با حضور در محل سرقت، ضمن بررسی دقیق محل وقوع جرم تحقیقات جامعی را انجام دادند، همچنین بصورت گسترده تمام دوربین های اطراف محل سرقت بررسی که مشاهده شد سارق با موتورسیکلت اقدام به سرقت اموال از منزل مالباخته کرده است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تصریح کرد: در جلسات تعاملی هفتگی با تجسس کلانتری های تابعه و سرتیم های عملیاتی پایگاه موضوع مطرح و چهره سارق به رویت رسید که براساس اظهارات یکی از همکاران تجسس فردی بنام مرتضی که چهره اش شباهت زیادی به عکس سارق داشته در روز های گذشته به ظن پرسه زدن مشکوک در خیابان ها و ولگردی به کلانتری منتقل، که به دلیل فقدان ادله مثبته جرم با دستور قضایی آزاد شده، اما وسایل شخصی و موبایلش در کلانتری موجود بوده و تاکنون برای تحویل آنها مراجعه نکرده است.

دستگیری سارق سابقه دار

این مقام انتظامی ابراز داشت: کارآگاهان در ادامه با بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم نسبت به دستگیری مرتضی اقدام کردند که وی در بازجویی های اولیه به شدت منکر هر گونه سرقت بود اما با بررسی سوابق کیفری متهم مشخص شد اسم واقعی وی سهراب و از سارقان حرفه ای و دارای بیش از 10 فقره سابقه متعدد کیفری از جمله سرقت است.

کاکاوندی افزود: در بازجویی های تکمیلی و بهره گیری از اطلاعات به دست آمده نهایتاً متهم به ارتکاب سرقت منزل شاکی و 5 فقره سرقت مشابه دیگر به ارزش تقریبی 200 میلیون تومان اعتراف و بلافاصله با هماهنگی قضایی نسبت به بازرسی منزل و مخفیگاه وی اقدام که مقادیری از اموال مالباخته کشف شد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی گفت: متهم موقتاً با دستور بازپرس شعبه 10 دادسرای ناحیه 12 تهران روزانه زندان شده و مقرر شد که مجدداً برای انجام تحقیقات و کشف سایر سرقت ها در اختیار قرار گیرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟