سرکرده باند سرقت احشام در دام پلیس افتاد

سرهنگ رضا خلیلی‌نژاد روز پنجشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: دستگیری سارق یا سارقان در پی وقوع سرقت‌های متعدد از دامداری های انار در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، خلیلی نژاد اظهار داشت: ماموران پلیس با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی دریافتند که اعضای یک باند پس از سرقت از این شهرستان و سایر شهرستان های شمالی استان کرمان، احشام سرقتی را به قصد قاچاق به استان های مرزی جنوب و شرق کشور منتقل می کردند.

عملیاتی غافلگیرانه پلیس برای دستگیری سارقان

فرمانده انتظامی شهرستان انار بیان داشت: ماموران، سرکرده این باند را در تحقیقات شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و ۱۱ راس گوسفند سرقتی از این مکان کشف شد.

سرهنگ خلیلی نژاد با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد خاطرنشان کرد: این سارق در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به سرقت ۲۱۰ راس گوسفند با همدستی ۲ نفر دیگر اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان گفت: برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی گوسفندهای سرقت شده ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟