تریاک فروشان یافت آباد تهران با بیش 28 کیلو مواد به دام افتادند

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین باباپور" بیان داشت:در رصد های اطلاعاتی مشخص شد، یکی از قاچاقچیان سابقه دار و دو تن از خرده فروشان مواد مخدر در منطقه" امین حضور" به توزیع مواد مخدر می پردازد که تیمی از ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی در ادامه افزود : به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه ی متهمان مشخص شد سرکرده باند ضمن مراجعه به مرزهای شرقی کشور اقدام به تهیه مواد افیونی کرده و سپس مواد را به مخفیگاه خود در محله امین حضور منتقل و سپس به توزیع و خرده فروشی مواد مخدر با همکاری همدستانش می پردازد.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه متهمان، هر سه متهم پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات پلیسی دستگیر و در بازرسی از آن مکان، 12کیلو و 500گرم تریاک و 16 کیلو تفاله تریاک و مبلغ 100 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف شد.

این مقام پلیسی در پایان خاطرنشان کرد : متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟