انهدام باند قاچاق اسلحه در روانسر

باند حرفه ای قاچاق اسلحه در روانسر منهدم شد.

به گزارش رکنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز سه‌شنبه گفت: پس از اطلاع ماموران انتظامی روانسر از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و اینکه اعضای آن قصد انتقال تعداد قابل توجهی اسلحه به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران روانسر با همکاری پلیس امنیت عمومی استان و در اقدامات اطلاعاتی گسترده خود موفق به شناسایی مسیر تردد اعضای باند در این شهر شده و با استقرار در محل مناسب نسبت به توقیف ۲ دستگاه خودروی پراید قاچاقچیان اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در بازرسی‌های انجام گرفته از خودروهای توقیفی، ۳۰ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف شد.

چهار عضو باند قاچاق سلاح دستگیر شدند

سردار جاویدان همچنین از دستگیری چهار عضو باند قاچاق سلاح و معرفی آنها به دستگاه قضایی جهت رسیدگی و صدور حکم خبر داد.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق از جمله سلاح جزو برنامه های اصلی پلیس است، تاکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴۶ قبضه اسلحه جنگی و شکاری در این استان از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه از اقتدار پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و مجرمان خبر داد و گفت: تحت هیچ شرایطی به این افراد اجازه فعالیت نمی‌دهیم اابته خود آنها نیز می‌دانند اشراف اطلاعاتی پلیس به گونه‌ای است که همه فعالیت هایشان تحت رصد و کنترل قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟