کلاهبردار سابقه دار باز با سکه های تقلبی دستگیر شد

کلاهبردار سابقه دار که با جعل سکه های تقلبی در پاساژ قائم اقدام به فروش آنها می کرد دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث، سرهنگ کارآگاه "سید علی شریفی" رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی گفت: اسفند ماه سال گذشته کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران خبردار شدند یکی از مجرمان سابقه دار قصد فروش چند سکه غیر بانکی را در پاساژ قائم میدان تجریش را دارد.

کلاهبرداری با سکه های تقلبی

وی عنوان کرد : کارآگاهان با تحقیقات نامحسوس متوجه می شوند خبر حقیقت داشته و شخصی به اسم نوروز در محدوده پاساژ قائم با فروش سکه های تقلبی سر شهروندان را کلاه می گذارد.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با شناسایی هویت متهم 19 اسفند ماه کارآگاهان تیم مبارزه با جعل وکلاهبرداری پایگاه یکم در عملیات پلیسی به موقعیت اعزام و پس از شناسایی نوروز ، وی را دستگیر و 2 عدد نیم سکه غیر بانکی از وی کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد : نوروز برای انجام تحقیقات به پایگاه یکم انتقال و در بازجویی بیان داشت در سال 1398 به جرم جعل سکه دستگیر شدم و مدت 9 ماه در زندان بودم و این 2 سکه از آن زمان به صورت کشف نشده در منزلم موجود بوده است.

کارآگاه شریفی افزود : با اعتراف صریح نوروز به جرم جعل و کلاهبرداری در این خصوص صاحب سکه فروشی که از نام او نیز سو استفاده شده بود شناسایی که به علت سوء استفاده از نام فروشگاهش او نیز اعلام شکایت کرده و پس از اعزام نوروز به دادسرا با صدور قرار مجرمیت مجددا روانه زندان شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟