پایان کار زورگیر خشن در اتوبان آزادگان

زورگیر خشن که در پوشش مسافرکشی دست به زورگیری از مسافران می زد دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ " سلمان آدینه وند" فرمانده یگان امداد پلیس تهران گفت: با شکایت های طرح شده از سوی تعدادی از شهروندان با موضوع زورگیری توسط راننده مسافرکش نما در محدوده غرب تهران تیمی از ماموران قرارگاه غرب فرماندهی انتظامی یگان امداد تهران گشت زنی های هدفمند همراه با ماموران پلیس پیشگیری تهران آغار کردند.

زورگیری از مسافران در غرب تهران

وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که اغلب سرقت ها در حوالی بزرگراه "آزادگان" اتفاق افتاده است و راننده خودروی سواری با استفاده از یک قبضه سلاح سرد از مسافران زورگیری کرده است، عنوان کرد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مسیر تردد خودروی متهم شناسایی شد.

فرمانده انتظامی یگان امداد پایتخت با اشاره به اینکه در گشت زنی های هدفمند خودروی متهم شناسایی شد، اضافه کرد: در یک عملیات پلیسی خودرو متوقف و راننده آن دستگیر شد.

بازداشت زورگیر مسافرکش نما در تهران

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از داخل خودرو تعدادی گوشی های سرقتی و یک قبضه سلاح سرد کشف و متهم به سرقتی بودن گوشی ها به شیوه زورگیری از مسافران معترف شد.

وی افزود: با انتقال متهم به قرارگاه غرب این فرماندهی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش تر 4 مرتبه برای تحمل کیفر روانه زندان شده است.

سرهنگ آدینه وند اضافه کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی در اختیار ماموران پلیس پیشگیری قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟