پایان کار مامور قلابی در شرق تهران

مرد جوان که با لباس نظامی اقدام به اخاذی از مردم در شرق تهران می کرد دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ"یعقوبعلی رجبیان" رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران گفت: به دنبال تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه مردی 28ساله در مناطق شرق تهران با پوشیدن لباس سازمانی متعلق به مأموران ارگان های نظامی و سوء استفاده از این جایگاه مقدس، با جعل عناوین نظامی مبادرت به اخاذی می کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

بازداشت مامور قلابی در شرق تهران

وی افزود: پس از انجام بررسی های اولیه و صحت گزارش دریافتی، نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت که در همین راستا دستور شناسایی و بازداشت این فرد جاعل صادر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به مشخصات این مأمور قلابی، مأموران پلیس در کمترین زمان ممکن، مخفیگاه وی را که در حوالی خیابان پیروزی بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند این فرد جاعل را در حالی که ملبس به لباس با درجات نظامی بود دستگیر و او را برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، منتقل کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: از مخفیگاه متهم، یک دستگاه بیسیم، لباس های نظامی، اسپری اشک آور، یک رشته دستبند فلزی و چندین کارت جعلی شناسایی مربوط به ارگان های نظامی کشف شد.

رجبیان در پایان با اشاره به اینکه متهم در اظهاراتش انگیزه خود را از این اقدام مجرمانه، لذت از لباس فرماندهان نظامی و پیشبرد اهداف شخصی خود اعلام بیان داشته است، خاطر نشان کرد: این جاعل با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

بنا بر این گزارش، تا کنون 2 نفر از شکات شناسایی و پرونده در حال پیگیری است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟