ماجرای تعقیب و گریز پلیسی در خیابان های تهران

به گزارش رکنا،  رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای خبر داد و گفت: متهم به 45 فقره سرقت لوازم خودرو و 10 فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ "جلیل موقوفه ای " بیان داشت: بیست و دوم فروردین ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری ورد آورد حین گشت زنی در سطح حوزه به راننده یک دستگاه خودروی سواری مظنون که پس از استعلام پلاک انتظامی، مشخص شد پلاک جعلی بوده و متعلق به این خودرو سواری نمی باشد.

وی با اشاره به اینکه ماموران کلانتری برای بررسی موضوع دستور توقف خودرو را دادند، افزود: راننده خودرو بدون توجه به فرمان های پلیسی، به محض دیدن خودروی پلیس از محل متواری و عملیات تعقیب و گریز متهم آغاز شد.

اعتراف به 55 فقره سرقت حرفه ای در تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ عنوان کرد: ماموران کلانتری طرح مهار متهم را عملیاتی و موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز، خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: در بررسی از خودرو تعدادی لوازم داخل خودرو مسروقه کشف و متهم در همان تحقیقات اولیه به سرقتی بودن اموال مکشوفه اعتراف و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری انتقال یافت.

وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که خودروی متهم نیز سرقتی بوده و پس از سرقت با نصب پلاک جعلی که اعداد و ارقام آن بسیار نزدیک به پلاک اصلی خودرو بوده در سطح شهر تردد می کرده است، ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، با خودرو های سرقتی به سرقت لوازم داخل خودرو می پرداخته است.

سرهنگ موقوفه ای افزود: متهم در تحقیقات تکمیلی به 45 فقره سرقت لوازم خودرو و 10 فقره سرقت خودرو و نصب پلاک جعلی بر روی آنها معترف و با تلاش ماموران تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: کشف جزئیات پرونده و شناسایی سایر مال باختگان کماکان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟