زندان ایستگاه آخر 2 موبایل قاپ و کیف قاپ حرفه ای غرب تهران

2 موبایل قاپ حرفه ای که در غرب تهران دست به موبایل قاپی می زدند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "محمود مالمیر" رئیس کلانتری 150 تهرانسر، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت کیف قاپی و موبایل قاپی به صورت خشن توسط یک باند 3 نفره با استفاده از موتورسیکلت درمحدوده تهرانسر و شهرک آزادی، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 150 تهرانسز قرار گرفت.

بازداشت 2 موبایل قاپ حرفه ای در تهران

این مقام انتظامی افزود: ماموران با بررسی اظهارات مالباختگان و شیوه و شگرد سرقت ها و با انجام تحقیقات میدانی گسترده موفق به شناسایی سارقان حرفه ای و سابقه دار شده و طی هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دو سارق را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

مالمیر با اشاره به کشف 5 گوشی تلفن همراه سرقتی از مخفیگاه سارقان و تحویل آنها به مالباختگان، بیان کرد: متهمان در تحقیقات فنی صورت گرفته پس از مواجهه با مستندات غیر قابل انکار پلیس چاره ای جز اعتراف نداشته و به 10 فقره سرقت به عنف کیف قاپی و موبایل قاپی اعتراف کردند.

رئیس کلانتری 150 با بیان اینکه تحقیقات و تلاش پلیس برای دستگیری متهم دیگر این پرونده ادامه دارد، خاطر نشان کرد: سارقان سابقه دار پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و دوباره روانه زندان شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟