رییس باند زورگیران مسافرکش نما دستگیر شد

سارقان مسافرکش نما که در شرق تهران دست به زورگیری می زدند در جنوب تهران دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: 2 تن از شهروندان به کلانتری 128 تهران نو مراجعه و اعلام کردند، در ترددهای شهری برای رسیدن به مقصدی، به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید که 3 سرنشین داشت، شده ایم. ولی در میانه راه، سرنشینان خودرو با توسل به زور اموالمان را سرقت و در مکانی خلوتی ما را از خودرو پیاده و به سرعت از محل گریختند که بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 128 تهران نو قرار گرفت.

بازداشت زورگیران مسافرکش نما

وی عنوان کرد: ماموران کلانتری 128 تهران نو با استفاده از سرنخ های بدست آمده موفق شدند مخفیگاه سرکرده سارقان زورگیر را در "جنوب شرق تهران " شناسایی که پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این مکان تعدادی کارت شناسایی متعلق به افراد مختلف و گوشی سرقتی کشف شد، ابراز داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری تهران نو در تحقیقات ابتدایی به 19 فقره زورگیری با همکاری 2 همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ موقوفه ای افزود: تاکنون 9 تن از شاکیان با مراجعه به کلانتری 128 سارق را شناسایی و متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مرجع قضائی روانه زندان شده است.

این مقام پلیسی اضافه کرد: شناسایی و دستگیری 2 متهم متواری کماکان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟