مهندس جنایتکار تهرانی جنون دارد! / مادرم در تسخیر اجنه ها بود! + عکس

پسر جوان که ادعا می کرد مادرش را جن ها تسخیر کرده و به قتل رسانده است به بیمارستان روحی و روانی منتقل شد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 21 شنبه 25 بهمن امسال ماموران کلانتری 104 عباس آباد در تماس اهالی یک ساختمان قدیمی از درخواست های کمک زن همسایه خبر دادند و تیمی از ماموران با حضور در ساختمان قدیمی در خیابان هویزه منطقه عباس آباد هر چه در خانه را به صدا در آوردند کسی پاسخگو نبود تا اینکه با هماهنگی مقام قضایی حکم ورود به خانه صادر شد.

قتل مادر به دست پسر تحصیلکرده

ماموران وقتی وارد خانه شدند با جسد زن 66 ساله ای روبرو شدند که پاهایش بسته شده بود و بررسی ها در همان صحنه ابتدایی نشان از آن داشت که مادر خانواده با ضربات زیاد به سر و صورت به قتل رسیده است و کنترل تلویزیون شکسته شده در کنار جسد نشان از آن داد که قربانی جنایت با کنترل و به صورت فجیعی به قتل رسیده است.

این در حالی بود که در گوشه خانه پسر 29 ساله ای نشسته و سکوت کرده بود که فرضیه های پلیسی نشان از آن دارد که پسر جوان مادرش را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

پسر جوان سکوت کرده بود و با دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر بازداشت و به اداره آگاهی تهران منتقل شد.

اعتراف به قتل مادر با ضربات کنترل تلویزیون

پسر 29 ساله که پدرش یک پزشک داروساز بوده و سالها قبل فوت کرده و صاحب یک داروخانه در تهران است و خواهرش در خارج از کشور زندگی می کند.

در تحقیقات مشخص شد الیاس مسلط به زبان آلمانی و انگلیسی است و سالها قبل پس از گرفتن مدرک لیسانس در رشته مهندسی نفت برای ادامه تحصیل به کشور آلمان رفته اما از سال قبل بخاطر شیوع ویروس کرونا به ایران بازگشته است.

الیاس که در تحقیقات پلیسی عنوان کرد که در بدن مادرم جن وجود داشت.

الیاس تاکید دارد که مادرش را دوست دارد و هنوز می گوید نمی دانم مادرم فوت کرده یا چه کسی او را به قتل رسانده است.

این ادعاها در حالی است که شواهد و مدارک پلیسی نشان از آن دارد که الیاس با تلفن خانه و کنترل تلویزیون مادرش را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

جنون قاتل مادر تایید شد

الیاس برای بررسی های بیشتر و با دستور بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد که کارشناسان پزشکی قانونی جنون یا همان دیوانگی الیاس را تایید کردند.

بنا بر این گزارش، پسر جوان برای درمان به بیمارستان روحی و روانی منتقل شده و تحت نظر پزشکان قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟