این سارق حرفه ای باعث قطعی برق شهر آبادان شده بود + عکس

سارق جوان که به تازگی از زندان آزاد شده است دست به سرقت کابل های فشار قوی در آبادان می زد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، از چندی قبل با توجه به سرقت کابل های فشار قوی در شهر آبادان که باعث قطعی برق برخی از مناطق شهر می شد تیمی از ماموران کلانتری 15 احمد آباد برای دستگیری عامل این سرقت ها وارد عمل شدند.

شناسایی دزد کابل های برق از دوربین مداربسته

ماموران با حضور در محل های سرقت و بررسی فیلم های دوربین های مداربسته موفق به شناسایی یکی از سارقان حرفه ای و سابقه دار شدند و در تحقیقات مشخص شد این سارق به تازگی از زندان آزاد شده است.

بدین ترتیب محل هایی که احتمال می رفت این سارق سابقه دار برای سرقت دست به کار شود را ماموران تحت نظر قرار دادند تا اینکه شامگاه جمعه 24 بهمن ماه متهم که در حال سرقت بود شناسایی و در حین سرقت دستگیر شد و در بازرسی از خودروی متهم کابل های سرقتی زیادی به دست آوردند.

متهم در اعترافاتش گفت: در ساعات پایانی شب و در مناطق خلوت پس از پرسه زنی و اطمینان از نبود ماموران با قیچی بزرگ و عایق دار اقدام سرقت کابل های فشار قوی می کردم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای شناسایی مالخر کابل های سرقتی در دستور کار ماموران قرار گرفته و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟