فیلم کتک زدن دختربچه توسط مادرش / سرهنگ پاشایی تشریح کرد + جزییات
حجم ویدیو: 14.37M | مدت زمان ویدیو: 00:02:14

فیلم کودک آزاری و تنبیه دختر جوان از سوی مادرش که در فضای مجازی منتشر شده بود برای کشور ترکیه است.

به گزارش اختصاصی خبرنگار حوادث رکنا، از چند روز قبل فیلمی از کودک آزاری یک مادر در فضای مجازی پخش شد که گفته می شد این کودک آزاری در یکی از شهرهای شمال غربی کشور ایران صورت گرفته است.

سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا در راستای این فیلم به خبرنگار رکنا گفت: تصاویر دلخراشی از یک دختر که توسط مادرش به باد کتک گرفته شده و کودک آزاری می شود در فضای مجازی پخش شد که در ابتدا گفته شد که این فیلم متعلق به یکی از شهرهای غربی کشوریا شهر ماکو است که در بررسی ها محل وقوع این کودک آزاری و تخلف مشخص شد.

وی افزود: بررسی ها نشان از آن دارد که این اتفاق در کشور ترکیه صورت گرفته و در ایران نبوده و تا جاییکه ما اطلاعات داریم این مادر در کشور ترکیه بازداشت شده است.

سرهنگ پاشایی ادامه داد: 2 نکته را شهروندان باید در نظر داشته باشند، که هر فیلم و کودک آزاری یا حیوان آزاری را برای تفریح یا انتقام گیری فیلمبرداری و منتشر می کنند طبق قانون جرم محسوب می شود و نکته دوم اینکه مردم باید سوادرسانه ای داشته باشند و هر فیلم را با دقت بررسی و مشاهده کنند تا همچون این فیلم با انتشار آن و ربط دادن فیلم به کشور باعث رنجش و ناراحتی مردم نشوند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟