دستگیری شرور آدم ربا در دلگان

 سرهنگ "غلامرضا نورا" در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: مهرماه سال ۹۷ نوجوانی در یکی از استان های همجوار، توسط سرنشین یک دستگاه خودرو ربوده شده و به مکانی نا معلوم منتقل می شود.

به گزارش رکنا، وی افزود: عامل ربایش پس از گذشت ۴ماه و اخذ مبالغ هنگفت از بستگان وی، سرانجام فرد ربوده شده را آزاد می کند و متهم پس از اخاذی به مدت ۲ سال متواری و زندگی مخفیانه داشته است.

فرمانده انتظامی "دلگان" با بیان اقدام ماموران برای شناسایی و دستگیری عامل آدم ربایی ، عنوان کرد: با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی سرانجام محل تردد وی در یکی از مناطق این شهرستان شناسایی و در مخفیگاهش طی اخذ نیابت قضائی طی یک عملیات پلیسی دستگیر و به پلیس آگاهی "دلگان" منتقل می شود.

سرهنگ نورا با بیان اینکه علت و انگیزه ربایش در دست بررسی است، بیان داشت: متهم در بررسی و تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف که پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و سپس روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "دلگان" در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با مخلان نظم وامنیت، خاطر نشان کرد: جرایم خشن جزء خط قرمز پلیس است و مقابله با آن از اولویت های پلیس به شمار می رود مجرمان بدانند در صورتی که به زندگی عادی خود برنگردند، منتظر برخورد سخت و قاطعانه پلیس باشند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟