ماجرای تیراندازی خونین در هامون

 سرهنگ "غلامرضا شهرکی اظهار داشت: شب گذشته در پی تیراندازی منجر به جرح یک شهروند در یکی از روستا‌های شهرستان هامون، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

به گزارش رکنا، او افزود: بلافاصله با حضور مأموران انتظامی در محل و انجام تحقیقات میدانی عامل تیراندازی شناسایی و مشخص شد این فرد به دلیل اختلافات قبلی با فرد مجروح شده دست به این اقدام زده است.

فرمانده انتظامی شهرستان هامون تصریح کرد: با توجه به متواری بودن ضارب تحقیقات تخصصی پلیس برای دستگیری او آغاز که در نهایت با تلاش صورت گرفته در کمتر از ۴ ساعت مخفیگاهش در یکی از روستا‌های اطراف شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز که ضارب بوسیله آن اقدام به تیر اندازی کرده بود خاطر نشان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معریف شد.

سرهنگ شهرکی در پایان با اشاره به برخورد قاطعانه پلیس با افرادی که قصد ایجاد ناامنی و ایجاد رعب و وحشت عمومی را دارند از شهروندان خواست اختلافات خود را با دیگران، تنها از طریق مراجع قانونی بر طرف و از هرگونه تسویه حساب شخصی خودداری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟