دستگیری عاملان تیراندازی هامون در کمتر از 3 ساعت

سرهنگ "غلامرضا شهرکی" اظهار داشت: نهم بهمن ماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ شهرستان هامون مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی با سلاح کلت کمری منجر به ایراد خسارت به خودروی شهروندی درشهرستان هامون در یکی از روستا‌های توابع شهرستان، موضوع به صورت ویژه تحت پیگرد قضائی و انتظامی ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، او افزود: به منظور دستگیری عاملان این اقدام تحقیقات تخصصی و شبانه روزی پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته ضمن کشف پوکه‌های شلیک شده، هویت متهمان برای ماموران محرز و ۳ نفر از عاملان تیراندازی در کمتر از ۳ ساعت طی عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی هامون با بیان اینکه علت ارتکاب جرم، اختلافات قبلی عاملان تیراندازی با شاکی بوده است، خاطر نشان کرد: تحقیقات تکمیلی برای کشف سلاح بکار رفته در تیراندازی ادامه دارد.

سرهنگ شهرکی در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار تمام با افرادی که قصد ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در شهرستان داشته برخورد قاطع و قانونی می‌کند، گفت: از همه شهروندان انتظار می‌رود جهت حل و فصل دعوی و اختلافات خود به مراجع قضائی و قانونی مراجعه کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟