بازداشت دزد خودروهای ولنجک زمینگیر شد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "علی قاسمی"رئیس کلانتری 163 ولنجک پلیس پیشگیری تهران گفت: در پی افزایش سرقت لوازم خودرو در منطقه ولنجک، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرقت لوازم داخل خودرو

وی عنوان کرد: ماموران در بررسی های اولیه خود متوجه شدند، سارقان ابتدا خودروهای فاقد لوازم بازدارنده و پارک شده در مکان های کم تردد را شناسایی کرده و پس از مراجعه کردن به آنها در ساعات خلوت روز، با شیوه های مختلف، در خودروها را باز کرده و لوازم داخل آنها را سرقت می کنند.

دستگیری سارق حرفه ای

رئیس کلانتری ولنجک ابراز داشت: در ادامه ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی و گشت زنی های مکرر در مناطق وقوع سرقت، سارقی را در حال پرسه زنی در اطراف یک خودرو، شناسایی کرده و پس از تحت تعقیب قرار دادن وی، در یک فرصت مناسب متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

سرهنگ قاسمی تصریح کرد: متهم در کلانتری به 35 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اقرار و اظهار داشت، تعدادی از لوازم سرقتی در داخل منزلش موجود است.

وی افزود: با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران کلانتری به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند، 60 قلم اموال مسروقه را کشف کنند.

رئیس کلانتری ولنجک اظهار داشت: با دستور قضائی متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی مال باختگان و مالخران به پلیس آگاهی انتقال یافت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟