بازداشت دزدان کوره های آجرپزی در تهران + جزئیات

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت گفت: 28 مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت مکرر آهن آلات از کوره های آجرپزی به همراه یک مظنون از کلانتری 152 خانی آباد، برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت از کوره های آجرپزی

وی عنوان کرد : چکیده پرونده حکایت از این داشت، چندین بار از کوره های آجرپزی آهن آلات سرقت شده است تا اینکه نگهبان محل به متهم و 2 تن از همدستانش که به طرز مشکوکی در حال تردد بودند مظنون می شود که با تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی و حضور ماموران یکی از متهمان دستگیر و همدستان وی متواری می شود.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در بررسی سوابق متهم مشخص شد که متهم سابقه دار و پیش تر روانه زندان شده است، ابراز داشت: در تحقیقات تکمیلی متهم به 5 فقره سرقت آهن آلات از کورهای آجرپزی به همراه دو تن از همدستانش اعتراف کرد و اظهار داشت که اموال سرقتی را به یکی از مالخران فروخته ایم.

دستگیری سارق فراری

این مقام انتظامی تصریح کرد : مخفیگاه متهمان در محله دولت آباد شناسایی و با هماهنگی های قضائی یکی از سارقان در 3 آذر ماه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی افزود : در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه مالخر نیز شناسایی شد و کارآگاهان ضمن دستگیری مالخر مقدار فراوانی اموال سرقتی مال با ختگان را کشف کردند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی در پایان گفت : هر 2 سارق و مالخر اموال سرقتی برای اخذ دستورقضائی به مرجع قضائی معرفی و دستگیری سارق دوم پرونده در دستور کار قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟