انهدام باند سارقان موتورسیکلت در پایتخت

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی گفت: با وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در محدوده سرکلانتری چهارم، تیمی از کارآگاهان پایگاه 4 پلیس آگاهی تهرن بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند و مشخص شد که تعدادی از سارقان حرفه ای با همکاری یکدیگر موتورسیکلت ها را سرقت و به مخفیگاهشان در حوالی شمس آباد انتقال می دهند.

دزد موتور سیکلت ها دستگیر شد

وی عنوان کرد : با هماهنگی های قضائی تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه سارقان اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی یکی از سارقان را دستگیر و در بررسی از آن مکان یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کنند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با بیان اینکه متهم در بازجوئی های پلیسی به سرقت موتورسیکلت با همکاری 2 همدستش اعتراف کرد، ابراز داشت : در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش تر با همین عناوین مجرمانه مدتی را در زندان بسر برده است.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه یکی از سارقان دیگر نیز شناسایی و با دستگیری وی در مخفگیاهش متهم به 5 فقره سرقت معترف شد.

سرهنگ مجیدی تصریح کرد: هر دو متهم با صدور قرار مناسب برای کشف سایر جرائم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار این پایگاه قرار دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟