این مرد کجاست؟! / سید حسین بدون داروهایش می میرد! + عکس و فیلم اختصاصی
حجم ویدیو: 19.40M | مدت زمان ویدیو: 00:03:05

به گزارش خبرنگار عاطفه های گمشده رکنا، سکوت می کند و عکس پسرش را محکم در دست می گیرد. یک سال است با چشمانی اشک آلود به دنبال پسر بیمار و گمشده خود است. او مادر است و خوب می داند که یگانه پسرش به علت بیماری بدون دارو دوام نمی آورد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

سوم دی ماه 1398 در یک ظهر زمستانی سید حسین سیاهپوش که یک جوان کم توان ذهنی و دچار بیماری صرع است از خانه خارج شده است و تا به این لحظه خبری از او نیست.

سید حسین متولد 20 بهمن 1354 است و در این یک سال، خانواده او اعلام مفقودی کردند و به بهزیستی ، مراکز بهداشتی، بیمارستان ها، پزشک قانونی ، کمپ ها، سازمان زندان ها در پی گمشده خود بوده اند.

آگهی گمشده به روزنامه ها کثیرالانتشار

پدر سید حسین بعد از گم شدن یگانه پسرش  در سطح شهر تهران تراکت پخش کرده است و حتی به روزنامه های کثیرالانتشار آگهی گمشدن پسرش را  منتشر کرد ولی تا به این لحظه نشانی از او نیست.

20 روز پس از گمشدن "سید حسین" ردی از او یافت شد که روزنه امیدی برای خانواده چشم انتظار او شد و متوجه شدند او زنده است.

به گفته خانواده اش او در طرح جمع آوری معتادین در سطح تهران توسط آگاهی در حالی که کیسه دارویی در دست داشت، دستگیر شد، بعد از پیگیری های پلیس متوجه شدند که او معتاد نیست و آزاد شد و به سطح شهر بازگشت. او بدون پول و دارو از خانه خارج شده بود، چه کسی این داروها را برای او تهیه کرده بود؟ شاید گروهی متوجه بیماری او شده اند و از او سو استفاده کاری می کنند.

کسانی که از سرگذشت این گمشده اطلاع دارند با شماره 23051456-021 تماس بگیرند.برای کمک به این خانواده لینک این خبر را برای دوستان خود ارسال کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟