پایان کار کلاهبردار 3 میلیاردی پس از 4 سال فرار

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: با دریافت مرجوعه قضائی مبنی بر جعل چند فقره چک متعلق به مردی 65 در شرق تهران موضوع در دستور کار قرارگاه جلب متهم متواری قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی شاکی پرونده مشخص شد که چهار سال قبل 9 فقره چک به مبلغ 30 میلیارد ریال توسط فردی 65 ساله به برای خرید 9 دستگاه پرس صنعتی پرداخت شده که هنگام نقد کردن چک توسط فروشنده متوجه جعل چک می شود.

سرهنگ موقوفه ای تصریح کرد: افسران قرارگاه جلب متهم متواری با توجه به صدور دستور جلب و بازداشت فرد خریدار با چک های جعلی دستگیری این مرد 65 ساله را در دستور کار خود قرار می دهند ، با توجه به اینکه این جرم 4 سال قبل به وقوع پیوسته بود سرنخ های اندکی برای دستگیری فرد جاعل وجود داشت اما با تلاش شبانه روزی پلیس مخفیگاه جاعل شناسایی و فرد مورد نظر دستگیر گردید.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت عنوان کرد: پس از دستگیری جاعل در بازجوئی های به عمل آمده اقرار کرد به صورت سازمان یافته و با طرح و نقشه قبلی چک ها را جعل کرده است و متهم 65 ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟