دستگیری 5 شرور منطقه خزانه در گاوداری

به گزارش گروه حوادث رکنا، 21 آبان ماه 9 تن از شهروندان محله خزانه با در دست داشتن دستور قضائی مبنی بر شناسایی متهمان پرونده به پایگاه 7 پلیس امنیت عمومی مراجعه و نسبت به تخریب شیشه های واحدهای صنفی و خودروهایشان اعلام شکایت کردند.

تحقیات اولیه نشان از این داشت، 5 شرور با استفاده از 2 دستگاه موتورسیکلت با پوشاندن سر و صورت خود در نیمه های شب به محله خزانه مراجعه و شیشه های 3 واحد صنفی و6 دستگاه از خودروهای شهروندان که در کنار خیابان پارک شده بود تخریب و قبل از حضور ماموران کلانتری محل از محل گریخته اند.

دستگیری 5 شرور جنوب تهران

بدین ترتیب تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی مسئولیت پرونده رابر عهده گرفته و در رصد های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق شدند هر 5 متهم را شناسایی کنند و به دنبال آن مخفیگاه متهمان را که یک گاوداری در حوالی کهریزک بوده شناسایی کردند.

با هماهنگی های قضائی هر 5 متهم در کمتر از 24 ساعت در مخفیگاهشان دستگیر و در تحقیقات مقدماتی به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

بر اساس این گزارش، کارشناسان میزان خسارت وارده توسط متهمان را یک میلیارد ریال برآورد کرده اند و انگیزه متهمان از تخریب اموال شهروندان در حال بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟