دستگیری قاضی قلابی در گلستان

قاضی قلابی در گلستان / به گزارش رکنا، هادی هاشمیان اظهار داشت: این فرد به علت تشابه فامیلی با یکی از قضات استان خود را قاضی دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در تهران معرفی کرده بود و با این ادعا که می‌تواند در پرونده‌ها اعمال نفوذ کند از افراد پول می‌گرفت.

وی افزود: پس از دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر این که فردی با این ادعا که قاضی است از مردم پول دریافت می‌کند موضوع در دستور کار حفاظت و اطلاعات دادگستری استان قرار گرفت و پس از یک ماه رصد اطلاعاتی، متهم شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

کلاهبرداری ۷ میلیاردی فقط در یک پرونده

هاشمیان ادامه داد: فقط در یک پرونده با این ادعا که می‌تواند ماشین‌های لوکس توقیف شده از متهمان را چند صد میلیون تومان زیر قیمت بازار تهیه کند، 7 میلیارد ریال گرفت اما پس از دریافت پول غیب شد.

وی افزود: این فرد چند سال پیش هم به اتهام کارچاق‌کنی دستگیر و محکوم شده بود اما پس از گذراندن دوران محکومیت، دوباره کارهای مجرمانه‌اش را از سر گرفته است.

رئیس کل دادگستری گلستان از افرادی که به این شیوه از آنان کلاهبرداری شده است خواست برای طرح شکایت به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان مراجعه کنند و یا با شماره 1580 تماس بگیرند و اعلام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟