به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در تشریح جزییات این خبر اعلام داشت: در پی دریافت خبری از پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب در خصوص اینکه فردی با استفاده از یک دستگاه پژو 405 قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از شرق کشور به تهران دارد، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: اکیپی از ماموران عملیات ویژه این پلیس به همراه ماموران اعزامی از پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب به محدوده محله "خانی آباد" مراجعه و پس از ساعت ها کنترل نامحسوس خودرو مذکور را شناسایی و پس از انجام تعقیب ومراقبت ماهرانه سوژه مد نظر وارد یک منزل مسکونی شد.
وی ادامه داد: به دنبال این موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضائی موفق شدند در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب ضمن دستگیری متهم در بازرسی از منزل شناسایی شده و صندوق عقب خودرو پژو405 موفق به کشف55کیلو تریاک و148کیلو600گرم حشیش شدند.
این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه خودرو مذکور توقیف و متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ انتقال یافت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟