دستگیری سارق پژو سوار در تعقیب و گریز پلیسی

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "القاصی مهر" در تشریح این خبر گفت: روز گذشته ماموران گشت انتظامی قرارگاه جنوب یگان امداد تهران هنگام گشت زنی در محدوده جنوب تهران به راننده خودرو سواری 206 مظنون می شوند.

فرمانده یگان امداد تهران گفت: در ادامه ماموران با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس متوجه می شوند خودرو در مردادماه امسال به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی افزود: راننده خودروی مسروقه بلافاصله پس از رویت واحد گشت با افزایش سرعت از محل متواری و سعی کرد خودرو را از دید ماموران یگان امداد مخفی کند.

وی گفت: با فرار سارق ماموران به تعقیب خودروی مسروقه پرداختند و پس از طی مسافتی موفق شدند خودروی سرقتی را متوقف و سارق خودرو را دستگیر کنند.

تعقیب و گریز پلیسی

این مقام پلیسی همچنین در خبر دیگری اظهار کرد: ورود یک دستگاه خودرو نیسان مسروقه به محدوده عوارضی بزرگراه تهران - قم اعلام و ماموران گشت انتظامی قرارگاه جنوب موفق شدند این خودروی سرقتی را نیز توقیف و راننده آن را دستگیر کنند.

فرمانده یگان امداد تهران توضیح داد: راننده هر دو خودرو پس از دستگیری به سرقت خودرو ها اعتراف و هر 2 متهم به همراه خودروهای سرقتی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس پیشگیری تهران قرار گرفتند.

سرهنگ القاصی مهر از شهروندان خواست: هشدارهای پلیس را برای پیشگیری از سرقت وسایط نقلیه جدی بگیرند تا از بروز خسارات مالی جلوگیری شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟