2 خریدار وسایل سرقتی دستگیری شدند / دزدان فراری هستند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: 6 فروردین سال جاری پرونده ای از کلانتری 114 غیاثی با موضوع سرقت خانه به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: از شاکی تحقیقات صورت گرفت و اظهار داشت 5 فروردین ماه برای کاری حدود 2 ساعت از خانه خارج شدم و پس از مراجعه متوجه شدم سارقان با ورود به داخل ساختمان لوازم خانه شامل تلویزیون، طلا ، چک و ... در مجموع به ارزش یک میلیارد ریال سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات محلی و میدانی به دست آوردند، راننده و 2 سرنشین یک خودروی وانت پیکان با تخریب در ورودی وارد ساختمان شده و اموال شاکی را سرقت کرده اند، افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل به دست آوردند، تعدادی از چک های مسروقه شاکی برای وصول تحویل بانک شده است که با تحقیق از دارندگان چک ها موفق شدند 2 مالخر اموال سرقتی نام های سیامک و رحمان شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و اخذ دستور قضائی هر دو نفر مالخر در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافتند و در اظهاراتشان به خرید اموال مسروقه از شخصی به نام رمضان معترف شدند و همچنین بخشی از اسناد و مدارک شاکی نیز از مخفیگاه آنان کشف شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان گفت : با اعتراف صریح مالخران به جرم خود هر 2 متهم با دستور قضائی و صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند و تحقیقات برای دستگیری سایر سارقان منزل ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟