دستگیری سارق و مالخر اموال سرقتی

به گزارشرکنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان، افزود: تعدادی از شهروندان محله مولوی از سرقت رفتن لوازم داخل خودروشان اعلام شکایت کردند که با جمع بندی پرونده های طرح شده ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی پی به سریالی بودن این سرقت ها و یکسان بودن سارق آن ها بردند.

وی ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه سارق ماموران نتیجه تحقیقات انجام شده را به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری سارق و بازرسی از مخفیگاهش را اخذ کردند.

جلیلیان با اشاره به اینکه متهم در مخفیگاهش دستگیر ودر بازرسی از مخفیگاهش دو دستگاه ساب کشف شد، افزود: سارق لوازم خودرو پس از انتقال به کلانتری ضمن اعتراف به سرقت لوازم خودرو اظهار داشت، اموال سرقتی را به مالخری درحوالی خیابان شوش می فروخته است.

وی گفت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۶۱ قلم اموال سرقتی از قبیل: لپ تاپ ، رایانه، دریل برقی، جعبه ابزار، هیلتی، پمپ باد خودرو، ضبط خودرو، دستگاه برش، باطری موتورسیکلت، باطری و باند خودرو ، سنگ فرز، دینام کولر آبی، حلقه لاستیک، دوچرخه، کابل فشار قوی و ... کشف شد.

سرکلانتر هفتم پلیش پیشگیری تهران، افزود: با اعتراف متهمان به سرقت لوازم خودرو و مالخر اموال سرقتی هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟