شبکه جعل مدارک هویتی در تهران متلاشی شد

به گزارش رکنا، سردار «حمید هداوند» روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی کسب اخباری در خصوص فعالیت این شبکه جعل مدارک هویتی تحت پوشش آموزشگاه زبان در حوالی پارک ساعی تهران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

وی توضیح داد: گزارش اولیه نشان از آن داشت که مشتریان این آموزشگاه اغلب کسانی بودند که قصد شرکت در آزمون زبان انگلیسی(IELTS) و قبولی در آن را داشتند اما به علت قرار گرفتن در سطوح پایین از لحاظ دانش زبان، دست به دامن این شبکه جعل مدارک هویتی می‌شدند.

انهدام  باند جعل مدارک هویتی در تهران

این مقام انتظامی عنوان کرد: اعضای این باند با افتتاح آموزشگاه زبان و وعده قبولی تضمینی در آزمون، مدارک هویتی مراجعه‌کنندگان را جعل و تعدادی افراد خبره را به آزمون معرفی کرده و به ازای آن مبالغ هنگفتی را دریافت می‌کردند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه ۲۵ شهریور ماه پنج تن از اعضای این شبکه دستگیر شدند، تصریح کرد: ظن پلیس همکاری تعداد بیشتری از افراد جاعل با این شبکه است و جزئیات پرونده در حال بررسی است.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان به همراه پرونده مربوطه به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی کماکان در این خصوص ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟