دستگیری دزدان موبایل قاپ در تعقیب و گریز پلیسی+ عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا: سرهنگ عسگر فولادوند رئیس کلانتری 104 عباس آباد ، گفت: ساعت 10:30 شامگاه گذشته گشت خودرویی کلانتری 104 عباس آباد هنگام گشت زنی در حوالی خیابان مطهری دو موتورسوار را با یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک انتظامی مشاهده می کند و مدتی رفتار موتورسواران را تحت تعقیب قرار می دهند.

موبایل قاپی پیش روی پلیس

وی بیان داشت: در این هنگام موتورسواران به شهروندی نزدیک و قصد سرقت گوشی اش را که در حال مکالمه بوده، داشتند که سریعا گشت خودرویی کلانتری دستور توقف موتورسیکلت را صادر می کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه موتورسواران با افزایش سرعت از محل متواری شدند، تصریح کرد: عملیات تعقیب و گریز سارقان آغاز تا اینکه متهمان وارد خیابان سهروردی شده و پس از آن به خیابان های فرعی وارد شدند. در نهایت موتورسیکلت را رها کردند و به صورت پیاده از محل می گریزند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری موفق شدند هر دو متهم را در یک عملیات پلیسی دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

کلانتر محله عباس آباد با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر 2 قبضه سلاح سرد از متهمان کشف شد، افزود: در بررسی پرونده های موبایل قاپی که در روز جاری اتفاق افتاده بود، مشخص شد 5 فقره موبایل قاپی که به پلیس اعلام شده است به یک شیوه یکسان در سطح کلانتری رخ داده که با دعوت شاکیان هر 5 مال باخته سارقان گوشی هایشان هر دو متهم اعلام کردند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به سرعت عمل این سارقان و تکرار موبایل قاپی در یک روز، هر دو متهم برای کشف جرائم احتمالی و تحقیقات تکمیلی تحویل پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟