انهدام باند بزرگ سرقت خودرو درملارد

به گزارش رکنا، سردار محسن خانچرلی اظهارکرد: در پی دستگیری یک سارق با خودرو مسروقه توسط پلیس استان البرز و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی شهرستان ملارد به دلیل سابقه سرقت خودرو در منطقه ملارد، بررسی و تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با ارجاع پرونده به دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان ملارد و انجام بازجویی های تخصصی، متهم به همدستی با یک فرد دیگر و سرقت سریالی خودروهای پراید در ملارد اعتراف کرد.

وی در ادامه اظهارکرد: با همکاری سارق دستگیر شده، همدست وی و ۱۱ مالخر اموال مسروقه در یکی از روستاهای اطراف شهرستان ملارد شناسایی و در عملیاتی ویژه دستگیر شدند و در بازجویی تکمیلی به ۵۰ فقره سرقت خودروی پراید و قطعات آن در شهرستان ملارد اعتراف کردند.

خانچرلی افزود: در بازرسی از مخفیگاه سارقان و مالخران، یک دستگاه خودروی مزدا، ۶ جفت ضبط و باند، ۱۰ عدد پخش خودرو، ۵ عدد باطری و مقادیری آچار کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده اغلب خودروهایی را که برای لحظاتی کوتاه بدون سرنشین روشن می ماندند، مورد سرقت قرار می دادند. لذا شهروندان از رها کردن خودروهای خود به صورت روشن و دور شدن از آن برای انجام کارهایی از قبیل باز کردن در پارکینگ، صندوق عقب خودرو و یا سرکشی موقت از منزل یا مغازه خودداری کنند زیرا سارقان در این فرصت کوتاه از غفلت شهروندان استفاده و اقدام به سرقت خودرو می کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟