دستگیری زورگیر جوان پس از آخرین سرقت

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دلاور القاصی مهر" فرمانده یگان امداد تهران گفت: واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق در حال گشت زنی و انجام ماموریت بودند که فردی مراجعه و اظهار داشت، در خیابان فدائیان اسلام به صورت پیاده در حال تردد بودم که راننده خودرو 405 به وی نزدیک شده و با متوقف کردن خودرو اش به زور و با تهدید گوشی همراهش و مبلغ 20 میلیون ریال وجه نقد را گرفته و سپس از محل متواری شده است.

وی با اشاره به اینکه شاکی توانسته بود مشخصات ظاهری متهم و خودرو وی را به خاطر بسپارند، بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع گشت زنی هدفمند واحد گشت انتظامی تا اینکه ماموران موفق شدند خودرو متهم را در حالی که مشغول به پرسه زنی در محدوده بود، مشاهده و با کمک شاکی شناسایی شد.

سرهنگ القاصی مهر افزود: ماموران گشت انتظامی موفق شدند متهم را در یک عملیات پلیسی دستگیر و در بررسی بیشتر تعدادس تجهیزات دفاعی از وی کشف کردند.

فرمانده یگان امداد فاتب گفت: متهم که در ابتدا منکر هر گونه جرم ارتکابی بود به ناچار در مواجهه حضوری با شاکی، لب به اعتراف گشود و به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی در خصوص سایر جرایم مشابه ادامه دارد، عنوان کرد: متهم برای رفتن سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟