دستگیری قاتل زاهدانی / کشف هزاران لیتر سوخت قاچاق

به گزارش رکنا ، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، متهم به قتل جوانی 27 ساله در خیابان شهید مزاری زاهدان در کمتر از 3 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: در بررسی جزئیات این پرونده مشخص شد همزمان با شب عید قربان مقتول به همراه سه تن از دوستانش با یک دستگاه پژو پارس در خیابان شهید مزاری در تردد بود که سلاح کلت کمری مسلح شده سرنشین عقب خودرو به صورت ناگهانی شلیک و به سر سرنشین جلو اصابت می کند.

کشف سوخت قاچاق در شهرهای زاهدان، سراوان و سیب و سوران

قنبری افزود: همچنین در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی سیستان و بلوچستان طی هفته گذشته یک باند حرفه ای قاچاق متلاشی، 6 دپوی سوخت تخریب، هفت دستگاه تریلی حمل سوخت توقیف و هشت باک اضافه خودروهای سنگین حذف شد.

به گفته وی، در این رابطه 346 هزار و پانصد و هشتاد و پنج لیتر سوخت قاچاق شامل 346 هزار و هفتصد و هشتاد و پنج لیتر بنزین، 60 هزار و ششصد و سی لیتر گازوئیل، 88 هزار لیتر قیر بنزین و 2 هزار لیتر نفت سفید در شهرهای زاهدان، سراوان و سیب و سوران کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟