سارق تکرو خزانه دستگیر شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" سرکلانتر هفتم پایتخت گفت: با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده کلانتری 117" جوادیه " توسط موتور سوار جوانی دستگیری موبایل قاپ در دستور کار ماموران کلانتری خزانه قرار گرفت.

سارق تکرو

وی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به صورت تکنفره در حالی که مال باختگان مشغول مکالمه تلفنی بودند موبایلشان را سرقت و از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم بیشتر در ساعت های پایانی شب مرتکب سرقت شده است و تعداد گشت زنی های انتظامی در اواخر شب افزایش تا اینکه ماموران در گشت زنی های هدفمند به راکب موتورسواری مشکوک و پس از مدتی تعقیب و گریز وی را دستگیر کردند.

سرکلانتر هفتم گفت: در بررسی های بیشتر از متهم 3 دستگاه گوشی سرقتی از وی کشف و متهم به 23 فقره سرقت در محدوده خیابان های دستوار ، فدائیان ، صابونیان و شوش وهرندی و... اعتراف کردند.

جلیلیان اضافه کرد: شناسایی تعدادی از مال باختگان و تکمیل تحقیقات مقدماتی ، موتورسوار برای اخذ دستور قضائی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟