دزدان پل عابر پیاده دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "خیرالله دولتخواه" رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تجهیزات پل عابر پیاده شهرداری منطقه 21 تهران و ارجاع پرونده ها به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص این پایگاه مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

سرقت آهن آلات با تریلر

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی عنوان داشت: کارآگاهان در گام اول تحقیقات متوجه می شوند سارقان با یک دستگاه تریلی اقدام به سرقت و بارگیری آهن آلات پل های عابر پیاده شهرداری در تاریکی شب می کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی کارآگاهان موفق به شناسایی مالک تریلی به نام مهرداد شدند، بیان داشت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی شناسایی و با هماهنگی قضائی متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پایگاه پنجم انتقال یافت .

دستگیری دزدان حرفه ای

وی افزود: با انتقال مهرداد به پلیس آگاهی وی در بازجویی های انجام گرفته به 20 فقره سرقت اموال دولتی با همکاری یکی از دوستانش معترف و گفت: با شناسایی پل های عابر پیاده در حال احداث وبا استفاده از تاریکی شب، آهن آلات را سرقت و همه اموال را پس از سرقت در جنوب تهران به 2 مالخر به ارزش 600 میلیون ریال فروخته ایم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مخفیگاه همدست متهم در شهرستان قدس شناسایی و با دستور قضائی تیمی از کارآگاهان به آن مکان مراجعه کردند، بیان داشت : دومین متهم پرونده در شهرستان قدس دستگیر و در ادامه تحقیقات پلیسی، هر دو مالخر اموال سرقتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه مالخران تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی گفت : با اعتراف صریح متهمان دستگیر شده پرونده به دادسرای مربوطه ارسال و هر 4 متهم با قرار مجرمیت صادره روانه زندان شدند .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟