به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "سعید راستی" رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر جعل برچسب های اصالت کالا و نصب آن بر روی اجناس قاچاق توسط مالکان 2 خانه ، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر دو واحد مسکونی تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت، توضیح داد: در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که خبر صحت داشته و با اخذ دستور قضائی دستگیری عاملان جعل و بازرسی از مخفگیاه آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اطمینان از حضور مالکان در مخفیگاهشان دو تیم از ماموران این مرکز 25 تیرماه در دو عملیات جداگانه و مستقل به نشانی های اعلامی در حوالی خیابان مدنی و بلوار ابوذر اعزام و در دو عملیات پلیسی مستقل و همزمان موفق شدند هر دو متهم را دستگیر شدند.

راستی تصریح کرد: در بازرسی از محل ها 2 هزار و 610 لیبل اصالت کالا جعلی و 500 قلم لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق منقوش به لیبل های جعلی کشف شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران در پایان با بیان اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: تحقیقات در این خصوص برای کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟