دستگیری دزد دوچرخه های منطقه اکباتان با شلیک دقیق پلیس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "فرهاد حیدری" رئیس کلانتری 135 آزادی گفت: در پی گزارش سرقت از انباری ها و دوچرخه ها ، تیمی از ماموران برای دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی دریافتند که راننده یک دستگاه خودرو سواری سرقت ها را به تنهایی انجام می دهد.

وی افزود: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران گشت کلانتری در منطقه اکباتان با خودرو سواری با شیشه های دودی و پلاک مخدوش روبه رو شدند و به آن دستور توقف دادند.

کلانتر محله آزادی با بیان اینکه ماموران پس از یک تعقیب و گریز کوتاهی موفق به توقف خودرو سواری مرد مرموز شدند و راننده آن را دستگیر کردند، اضافه کرد: پس از دستگیری متهم که مردی 38 ساله است به سرقت از انباری و دوچرخه در محدوده اکباتان اعتراف و اظهار داشت تعدادی از اموال سرقتی را در مخفیگاهش پنهان کرده است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران کلانتری آزادی پس از هماهنگی های قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند 5 دستگاه دوچرخه، اسلحه شکاری، تعدادی ضبط خودرو و لوازم داخلی آن و کالسکه سرقتی به دست آوردند.

رئیس کلانتری 135 آزادی با اشاره به اینکه در رصد های اطلاعاتی مشخص شد متهم سابقه دار بوده و پیش تر به خاطر حمل مواد مخدر روانه زندان شده است، گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به 30 فقره سرقت اعتراف و تا کنون 10 تن از مال باختگان شناسایی شده اند.

وی در پایان گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضائی در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟