دزدان حرفه ای در محاصره پلیس / آنها مشیریه را نا امن کرده بودند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ سید امین موسوی پور رئیس کلانتری 169 مشیریه گفت: در پی افزایش پرونده های سرقت موتور سیکلت در محدوده استحفاظی کلانتری تیمی از ماموران برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند و گشت های پلیسی به صورت ویژه در محل های سرقت شروع به گشت زنی کردند.

وی افزود: تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران در خیابان پامچال 2 جوان موتور سوار را که پلاک موتورشان مخدوش بود مشاهده کردند و دستور ایست برای متهمان صادر شد.

رئیس کلانتری 169 مشیریه ادامه داد: راکب موتورسیکلت بدون توجه به دستور ایست پلیس پا به فرار گذاشت و ماموران با در خواست تیم پشتیبانی به تعقیب متهمان پرداختند تا اینکه 2 جوان موتور سوار در طرح مهار پلیس دستگیر شدند.

این مقام پلیسی عنوان کرد: 2 جوان 28 و 42 ساله که دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت موتور سیکلت، سرقت از منزل و سرقت لوازم داخل خودرو هستند و 7 بار به زندان رفتند پس از دستگیری به سرقت 3 موتور سیکلت اعتراف کردند و 2 موتور سرقتی نیز ار مخفیگاه آنها کشف شد.

سرهنگ موسوی پور گفت: 3 شاکی پرونده نیز شناسایی شدند و متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟