موش داروخانه یوسف آباد به تله افتاد

سرهنگ "حسین مافی" رییس کلانتری 125 یوسف آباد گفت: مدیر یکی از داروخانه های محدوده یوسف آباد به مرکز فوریت های پلیس 110 تماس و از کسری قابل توجه داروهای گران قیمت و احتمال برداشت مبالغی توسط یکی از کارکنان اعلام شکایت کرد و بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 125 یوسف آباد قرار گرفت.

رئیس کلانتری 125 یوسف آباد تصریح کرد: بررسی های تخصصی پلیس در این راستا آغاز شد و پس از یک سری پلیسی، ماموران به سرنخ هایی در این خصوص رسیدند.

وی افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی و اطمینان از اینکه برداشت غیرقانونی مبالغ توسط یکی از کارکنان داروخانه صورت گرفته، در هماهنگی با مقام قضائی متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

کلانتر یوسف آباد افزود: متهم در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب هرگونه جرمی بود که پس از مواجهه با مستندات پلیس اعتراف کرد در مدت یک سال گذشته در هر شیفت کاری مبالغی و یا داروهایی را با شیوه و شگردهایی خاص از داروخانه خارج کرده ام و نسبت به کار در داروخانه مهارت دارد و از انجایی که در مصاحبه ها قبول می شده سعی می کرده که اعتماد مسئول را هم به دست بیاورد.

سرهنگ مافی با بیان اینکه متهم به 500 میلیون ریال سرقت وجه نقد و دارو طی این مدت اقرار کرده است، گفت: سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟