اعتراف متهم اصلی سرقت از خانه مسکونی در مشهدفروختیم!

به گزارش رکنا،سرهنگ محمد طبسی اظهار کرد: در پی گزارش سرقت از یک خانه مسکونی در محدوده بلوار توس مشهد، دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

جانشین فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم تجسس کلانتری کاظم‌آباد در بررسی‌های اولیه به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد، متهمان دو جوان هستند و یک دستگاه خودروی سواری و دیگر وسایل را به سرقت برده‌اند.

وی با بیان اینکه پلیس با چهره‌زنی دو متهم، آنها را مورد شناسایی و تحت تعقیب قرار داد، اضافه کرد: تیم تجسس کلانتری کاظم‌آباد با اقدام‌های اطلاعاتی دو متهم را ردزنی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

طبسی تصریح کرد: متهم اصلی پرونده که سابقه کیفری دارد در تحقیقات اولیه ادعا کرد، خودروی سواری چینی سرقتی را 4 میلیون و 600 هزار تومان فروخته‌اند و تاکنون 2 میلیون تومان از این مبلغ را دریافت کرده‌اند.

جانشین رئیس پلیس مشهد با اشاره به این مطلب که تحقیقات پرونده ادامه دارد، گفت: توجه شهروندان عزیز به توصیه‌های پلیسی و استفاده از تجهیزات بازدارنده سرقت‌ها در اماکن مسکونی، تجاری و همچنین در خودروهای سواری نقش موثری در پیشگیری از این گونه سرقت‌ها دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟