پایان کار موبایل قاپ منطقه خزانه

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" سرکلانتر هفتم پایتخت گفت: با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده کلانتری 160 "خزانه" توسط موتور سوار جوانی دستگیری موبایل قاپ در دستور کار ماموران کلانتری خزانه قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم با پرسه زنی در محدوده کلانتری خزانه از غفلت مسافران هنگام مکالمه تلفنی سوء استفاده کرده و در یک لحظه گوشی همراهشان را سرقت کرده و از محل متواری می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم بیشتر در خیابان "دستواره، تختی ، ابریشم " مرتکب سرقت شده است ؛ در فاصله زمانی های مختلف گشت زنی های انتظامی افزایش یافت تا اینکه ماموران گشت کلانتری خزانه موفق شدند سارق را در خیابان ابریشم در حال سرقت مشاهده کنند.

سرکلانتر هفتم گفت: متهم در عملیات مهار دستگیر و در بررسی های بیشتر 5 دستگاه گوشی سرقتی از وی کشف شد؛ وی در بازجویی های انجام شده به 24 فقره موبایل قاپی اعتراف و علت سرقت را تامین مصرف مواد مخدر اعلام کرد.

وی تصریح کرد: با شناسایی تعدادی از مال باختگان و تکمیل تحقیقات مقدماتی ، متهم برای اخذ دستور قضائی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟