دستگیری 2 جوان با موتورسنگین گرانقیمت در تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ"ذوالفقار برفر" جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: تعدادی از شهروندان با تماس با مرکز فوریت های پلیسی از آلودگی صوتی و مزاحمت های تعدادی موتورسوار در محدوه خیابان مخبر شکایت کردند و با دریافت شکایت تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی بااشاره به اینکه افزایش گشت زنی های انتظامی و کنترل تردد موتورسواران تایید شد، افزود: با هماهنگی های قضائی روز گذشته دوم تیرماه تیمی از ماموران پایگاه ششم به گشت زنی های هدفمند ادامه تا اینکه موفق شدند 2 موتورسوار را سوار بر دو دستگاه موتورسیکلت قاچاق مشاهده کنند.

موتورسواری با موتور قاچاق

برفر به توقف هر دو موتورسیکلت و دستگیری راکبان آن ها اشاره کرد و گفت: هر دو متهم به جرم ارتکابی مبنی بر خرید موتورسیکلت قاچاق و آلودگی صوتی اقرار و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

به گفته جانشین پلیس امنیت عمومی ارزش ریالی دو دستگاه موتورسیکلت به مبلغ یک میلیارد توسط کارشناسان برآورد شده است.

این مقام پلیسی در پایان با تاکید بر اینکه آلودگی و ایجاد مزاحمت به شهروندان از جمله جرائم کیفری است ، گفت: مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور می باشد و شهروندان برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق و ارز با پلیس همکاری کنند و در صورت خرید و فروش اموال قاچاق و یا استفاده از آنها به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع رسانی کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟