دستگیری سارق فراری در تهران / او به تنهایی گوشی قاپی می کرد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "حسینعلی ابن علی" در تشریح این خبر گفت: روز گذشته خانمی جوانی 31 ساله با مراجعه به کلانتری بیان داشت، در خیابان گاندی جنوبی در حال مکالمه با تلفن همراهم بودم که ناگهان راکب یک دستگاه موتورسیکلت گوشی ام را قاپیده و از محل متواری شد و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: تیم عملیات در گام اول تحقیقات با راهنمایی شاکی به محل وقوع سرقت اعزام شدند و با انجام تحقیقات میدانی تصویر واضحی از سارق را به دست آوردند.

دستگیری سارق فراری

وی افزود: با سرنخ به دست آمده مشخص شد، تصویر متعلق به یکی از مجرمان حرفه ای و سابقه دار به نام و 37 ساله می باشد و با بررسی سوابق گذشته متهم،تیم عملیات متوجه می شوند وی دارای 10 فقره سابقه کیفری بوده باشد و از سال 1393 به مدت 7 سال به جرم سرقت در زندان بوده است ودر اسفند 1398 به مرخصی اعزام شده و باید یک ماه قبل خود را به زندان تهران بزرگ معرفی می کرد اما مرتکب غیبت شده است.

سرهنگ ابن علی گفت: با توجه به مستندات به دست آمده تیم عملیات در گام بعدی با هماهنگی مقام قضایی موفق می شوند، متهم را دریکی از پاتوق های خود در شرق تهران دستگیر کنند. در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه موتور سیکلت با پلاک مخدوش که در سرقت از آن استفاده می کرد و همچنین 5 دستگاه گوشی مسروقه از جمله گوشی شاکی موضوع پرونده نیز کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم اعتراف کرد پس از مرخصی از زندان به صورت تک نفره در خیابان های مرکز و شرق تهران می چرخیدم و با همین شیوه و به صورت انفرادی حدود 20 فقره سرقت از شهروندان انجام دادم و پس از سرقت گوشی های مسروقه را در خیابان "مولوی" به رهگذران می فروختم.

رئیس کلانتری 103 گاندی در پایان گفت: با توجه به اظهارات صریح متهم و ادله موجود تاکنون 15 تن از شهروندان در مواجهه حضوری متهم را به عنوان سارق اموال خود مورد شناسایی قرار دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟