سارق سابقه دار ساختمان های نیمه کاره در دماوند دستگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین فاضلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع سرقت ساختمان های نیمه کاره به شیوه مشخص در دماوند، موضوع به طور ویژه در دستور کار عوامل کلانتری ۱۲ گیلاوند این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در پی تماس احدی از شهروندان مبنی بر تردد مشکوک یک نفر در ساعات بامداد در یکی از محله های منطقه گیلاوند، بلافاصله عوامل گشت کلانتری در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و یک نفر مظنون را رویت که ضمن دستگیری به کلانتری انتقال دادند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پس از انتقال متهمان به کلانتری گیلاوند و انجام اقدامات اولیه احراز هویت مشخص گردید نامبرده دارای سوابق متعدد سرقت بوده که با انجام بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده، متهمان لب به اعتراف گشوده و به ۷ فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح منطقه گیلاوند و حومه اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند تصریح کرد: متهم که سابقه اعتیاد شدید داشته پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۱۶ فقره سرقت در شهرستان

سرهنگ فاضلی در خصوص این خبر نیز گفت: عوامل پلیس آگاهی با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اشرافیت کامل در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسایی و دستگیری سارق در یک عملیات غافلگیرانه حین تردد در سطح مناطق ویلائی شهر شدند.

وی با بیان اینکه پس از انجام بازجوئی‌های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده متهم به ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر آبسرد و حومه اعتراف کرد، افزود: پس از حضور مال باختگان و طرح شکایت از سوی آنان، ضمن تشکیل پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی دماوند همچنین به دستگیری سارق اماکن خصوصی به ۶ فقره سرقت طی روزهای اخیر خبر داد و افزود: در پی تماس احدی از شهروندان مبنی بر تردد مشکوک دو نفر در ساعات بامدادی در یکی از محله‌های دماوند بلافاصله عوامل گشت کلانتری در کمترین زمان ممکن در محل حاضر دو نفر مظنون را رویت که ضمن دستگیری به کلانتری انتقال دادند.

این مقام مسئول گفت: پس از انتقال متهمان به کلانتری دماوند و انجام بازجوئی‌های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده، متهمان لب به اعتراف گشوده و به ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر دماوند و حومه اعتراف کردند؛ متهمان که دارای اعتیاد شدید بوده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.

دستگیری توزیع کننده حرفه‌ای موادمخدر در دماوند

سرهنگ فاضلی در این خصوص نیز گفت: با بدست آمدن اخبار موثق مبنی بر توزیع موادمخدر توسط یک نفر با هویت معلوم در یکی از مناطق گیلاوند از توابع شهر دماوند، موضوع دستگیری نامبرده در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه طی انجام تحقیقات پلیسی محل سکونت متهم شناسائی که پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات پلیسی غافلگیرانه ضمن ورود به محل نامبرده دستگیر شد، افزود: در بازرسی از محل سکونت و خودرو نامبرده مقدار یک کیلو و ۴۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک، کشف شد.

این مقام مسئول با تاکید براینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و برابر احکام صادره قضائی روانه زندان شد، گفت: شهروندان هر گونه تردد و موارد مشکوک در محدوده سکونت خود را بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟