اعترافات دزد موتورسیکلت های تهران / 2 مالخر این سارق دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده  رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت گفت : 17 اردیبهشت ماه سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت موتورسیکلت به همراه دستگیری یک مظنون به نام "سعید" توسط ماموران کلانتری113 به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

اعترافات دزد موتور سیکلت ها

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت افزود : پرونده پس از ارجاع به دایره مبارزه با سرقت موتورسیکلت پلیس آگاهی در اختیار کارآگاهان زبده آن دایره قرار گرفت که در اقدام اولیه مشخص شد سعید دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت از جمله موتورسیکلت است که با بررسی پرونده های موجود در یگان تصویر متهم دستگیر شده در چندین پرونده توسط دوربین های مداربسته ثبت شده بود، به دست آمد. مجددا از متهم تحقیقات پلیسی به عمل آمد که در این مرحله بناچار لب به اعتراف گشوده و به سرقت 8 دستگاه موتورسیکلت از نوع آپاچی و.. در سطح حوزه کلانتری های 109 بهارستان و 113 بازار اعتراف کرد .

شیوه و شگرد سرقت موتور سیکلت

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم در ادامه اظهارات خود گفت، با پرسه زنی در خیابان های خلوت نزدیک موتورهای بدون قفل می شدم و در فرصتی مناسب آن ها را سرقت می کردم و پس از سرقت، موتورسیکلت ها را به 2 مالخر به نام های "فرامرز" و "نادر" به قیمت های بین 2 تا 5 میلیون تومان می فروختم .

وی گفت: کارآگاهان با توجه به اعترافات متهم در هماهنگی با مقام قضائی یکی از مالخران به نام فرامرز را مورد شناسایی و 21 اردیبهشت در حوالی میدان رازی وی را دستگیر می کنند که در بازرسی از مخفیگاه وی یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی مسروقه کشف شد .

این مقام پلیسی در پایان گفت: با انتقال فرامرز به پایگاه هفتم در بازجویی های به عمل آمده وی به خرید 6 دستگاه موتورسیکلت از سعید اعتراف کرد و در خصوص 5 دستگاه دیگر نیز اعلام داشت آنها را اوراق کرده و به صورت خرد به فروش رسانده است .

سرهنگ علیزاده با اشاره به اینکه دستگیری مالخر دوم نیز در دستور کار قرار دارد، افزود: با دستور مقام قضائی هر دو متهم پرونده برای کشف سایر سرقت های احتمالی و کشف جرئیات پرونده در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟