جوبایدن رسوا شد / تجاوز به 2 زن + عکس

به گزارش رکنا، یک زن آمریکایی دیگر، «جوبایدن»، رییس جمهور امریکا را به تجاوز متهم کرده است.اگرچه تیم بایدن هنوز واکنشی به این اتهام نشان نداده است.

در این ارتباط، یک زن نزدیک به نامزد جمهوری خواه سابق مجلس سنا ادعا کرده که در سن 14 سالگی در یک رویداد سیاسی در سال 2008 از سوی جو بایدن مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

اتهام جنسی دیگر به جوبایدن

این ادعا از سوی «اوا موری» مطرح شده که حال 26 سال سن دارد و اعلام کرده که در سال 2008 از نحوه رفتار جو بایدن متعجب شده و تصمیم به خارج شدن از رویداد سالانه سیاسی را داشته است.

نکته قابل توجه آن است که این زن آمریکایی، خواهر زاده رقیب جوبایدن از حزب جمهوری خواه است که در سال 2008 مشغول رقابت بر سر کرسی مجلس سنا با او بوده است.

در این گزارش گفته شده که تیم انتخاباتی جو بایدن هنوز به دومین اتهام اخلاقی مطرح شده علیه او واکنش و پاسخی نداده است.این برای دومین بار است که بایدن متهم به تجاوز جنسی می‌شود.

پیش از این نیز، «تارا رید»، کارمند پیشین مجلس سنای آمریکا اعلام کرده بود که جو بایدن در سال 1993 و زمانی که سناتور بود وی را مورد تعرض جنسی قرار داده است.

تارا رید با ارائه یک شکایت به اداره پلیس واشنگتن، علیه جو بایدن شکایت کرده و تاکید کرده است شکایت خود علیه بایدن را پیگیری خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟