به گزارش رکنا، سرهنگ "رسول جهانی" کلانتر محله نازی آباد گفت: در تعطیلات نوروزی با تماس تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت لوازم خودروشان، ماموران کلانتری متوجه وقوع سرقت‌های مشابه در سطح کلانتری شدند و تیمی از ماموران کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی بیان داشت: در بررسی‌های پرونده سرنخی از حضور یکی از سارقان حرفه‌ای لوازم خودرو به دست آمد و مشخص شد که سارق حرفه‌ای اخیراً برای گذران تعطیلات نوروزی از زندان مرخصی گرفته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران کلانتری به تحقیقات میدانی محل‌های سرقت پرداختند، گفت: در تحقیقات میدانی تصویر واضحی از سارق به دست آمد و با مسجل شدن موضوع، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم اخذ شد.

کلانتر محله نازی آباد گفت: در گام دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم شناسایی و تیم عملیات کلانتری موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر و تعدادی لوازم داخلی خودرو از مخفیگاهش کشف شد.

وی افزود: با انتقال متهم به کلانتری وی به ۱۵ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرد و تیم عملیات کلانتری شناسایی مال باختگان و تحویل اقلام کشف شده را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ جهانی اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟