عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی انتشار خبرشیوع ویروس کرونا در کشور و تقاضای مردم برای تهیه لوازم بهداشتی و پیشگیرانه برای مقابله با شیوع این بیماری، عده ای با سوء استفاده از این فضا اقدام به احتکار اقلام بهداشتی می‌کنند.

وی گفت: به منظور برخورد با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده، تیم های اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز به صورت شبانه روزی فعالیت تولید کنندگان و فروشندگان اقلام بهداشتی را رصد کرده که در این رابطه از حمل و جابجایی مقادیر زیادی ماسک توسط 2 دستگاه خودرو سواری در یکی از مناطق کرج مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی، محل استقرار خودرو ها را شناسایی کرده و پس از اعزام به آن جا، هر دو دستگاه خودرو پراید و تیبا را در یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند و در بازرسی از آن ها تعداد 3 هزارو 240 عدد ماسک کشف شد.

سردار محمدیان با بیان این که ماسک‌های کشف شده به منظور عرضه به بازار با قیمت گران تر از قیمت اصلی آن احتکار شده بود گفت: هردوراننده دستگیر و به همراه خودرو ها به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟