سردار"عباسعلی محمدیان" فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی ارجاع پرونده‌های متعدد سرقت خودرو‌های پژو ۴۰۵ و پژو پارس به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: تیمی متشکل از کارآگاهان در راستای شناسایی سارقان و کشف سرقت‌ها تحقیقات گسترده پلیسی را انجام تا این که در نهایت ۲ تن از سارقان سابقه دار را که در اطراف کرج ساکن هستند و اخیرا تردد‌های زیادی به شهر کرج داشتند را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: نامبردگان در اواخر شب گذشته سوار بر یک دستگاه خودرو پراید در یکی از مناطق کرج مشاهده و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: متهمان در ابتدا منکر هرگونه سرقتی شدند، اما در مواجه با مستندات موجود لب به اعتراف گشوده و اقرار کردند که نیمه‌های شب با یک دستگاه خودرو پراید به کرج آمده و خودرو‌هایی که در حاشیه خیابان پارک و از سیستم ایمنی مناسبی برخوردار نبودند را شناسایی و پس از سرقت، خودرو‌ها را به حاشیه شهر منتقل و قطعات آن را به سرقت برده و سپس رها می‌کردند.

سردار محمدیان با بیان این که متهمان به ۵۰ فقره سرقت خودرو و داخل خودرو اعتراف کرده اند گفت: ارزش اموال مسروقه ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: تا کنون ۱۵ نفر از مال باختگان شناسایی شده اند و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟